Читайте також:


Лампи розжарювання, люмінесцентні лампи ... - Вже заменют на світлодіоди
Світлодіодні лампи та світильники - це найбільш динамічна галузь у сфері світлодіодних виробів. Вона вже перетворила наше життя, подарувавши нам унікальні енергогсберегающіе проекти, приміром світлодіодне освітлення цілого острова (North Dumpling Island) світлодіодними лампами і світильниками. Чого можна очікувати від напівпровідникових технологій в області енергетики і енергозбереження?

А твій палець Зелений?
У Європі обговорюють домовленості, досягнуті на переговорах зі зміни клімату. Росіяни продовжують страждати від поганої екології. У Москві вручили премії "Кращий екологічний проект року". У російській столиці пройшла акція "Енергетичного патруля". ЄС і Росія знижують викиди парникових газів. ООН включила до списку зникаючих ще більше 20 видів тварин.

Як працює супутникове телебачення
Що таке супутникове телебачення та інтернет.Багато людей не знають, що ж таке супутникові інтернет і телебачення. Деякі телеглядачі думають, що супутникову тарілку обов'язково потрібно направити в бік телецентру в місті, також думають що діаметр супутникової антени впливає на кількість каналів.

Cистема GPS - трекери і трекфони
GPS - система глобального позиціонування. GPS являє собою набір з 29 супутників, розташованих над землею. Для громадського користування система відкрита з 1980-их років.

Мультиспліт-системи
Якщо ваші плани простираються далі кліматизації однієї з кімнат житла, кількість варіантів росте в геометричній прогресії. Тут вже треба міцно подумати, перш ніж щось робити. Звичайно, можна піти в чоло й повісити по побутовій сплит-системе настінного типу в кожній кімнаті.Ось тільки чи варто перетворювати стіни своєї квартири у виставку зовнішніх блоків.


   2010